.

.

New
Катедрална уметност (месинг за подароци Abbey & Ca веруваат дека ѓердан од приврзок за нокти, 18 ”, метал

Катедрална уметност (месинг за подароци Abbey & Ca веруваат дека ѓердан од приврзок за нокти, 18 ”, метал

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Мерења : приврзокот е долг 1 ½ со ланец 18 ”. Верувајте во Него : Совршен подарок за секој верник да ја прослави својата вера. Симболички : Ноктите ги симболизираат ноктите што се користат за распнување на Исус Христос. Карта : Доаѓа на картичката „Верувај“ со карти со вкрстен дизајн. Бесплатно водство : Метал од олово за златар со електро -позлатен финиш за долготрајно носење. Мерења : приврзокот е долг 1 ½ со ланец 18 ”. Верувајте во Него : Совршен подарок за секој верник да ја прослави својата вера. Симболички : Ноктите ги симболизираат ноктите што се користат за распнување на Исус Христос. Карта : Доаѓа на картичката „Верувај“ со карти со вкрстен дизајн. Бесплатно водство : Метал од олово за златар со електро -позлатен финиш за долготрајно носење. Верувајте во него! Овој прекрасен ѓердан за вкрстени нокти е совршен подарок за секој верник да ја прослави својата вера. Дизајнот на ноктите ги симболизира ноктите што се користат за да го распнат Исус Христос кога умре на крстот за нашите гревови. Изработен од квалитетен метал на накит со електро -позлатен финиш од месинг за долготрајно носење. Доаѓа на картичката „Верувај“ со вкрстен дизајн. Секој приврзок е долг 1 ½ “со ланец од 18”. Повеќе од 100 години, подарокот Abbey & Ca е семејна и управувана дизајнер, производител и дистрибутер на големо на карактеристичен инспиративен прибор за подароци. Преку нашите огромни линии на производи со затоплување на срцето, убаво изработени подароци, им помагаме на нашите клиенти да слават и да се поврзат со своите најблиски. Без разлика дали барате предмети за годишнина, бебе или безобразност или барате импулсни предмети, како што се клучни прстени, придружни монети, џебни токени, клипови за визир, маски за лице или накит, имаме подарок за сите на вашата листа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи