.

.

New
Камидун женски полу -поштенски стол

Камидун женски полу -поштенски стол

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Ткаенина : Памук. Затворање на патент. Машинско миење. Womenените исечени џемпери се изработени од мека мешавина од памук, не е лесна за деформација, без брчки. Половина атлетски врвови на Zip е дише, пријатно, удобно и пријателско за кожата. Половина патент џемпер, живописна цврста боја, еластична хемлин со влечење, јака со јака за тренингот, полу -патент пуловер жени. Pullover со опуштено вклопување во стилот е совршен за трчање на грешки и потоа удирање во салата. Дизајнот на дното на влечење го прави тоа поубаво од другите џемпери за вежбање. Дефинитивно ќе го сакате стилот на врвовите на земјоделските култури за жените. Идеален роденден Денот на в Valentубените Денот на мајката за вашата ќерка, мајка, сопруга или сестри. Theените од половина поштенски кошули се добри за да работат или да легнат. Погодно за јога, трчање, пешачење, одење, вежбање, секојдневно носење, џогирање. Шарени женски исечени џемпери што можете да изберете, удобен допир за пролет. Атлетскиот тренинг на мода со исечена должина е машински печење. Не бели. Ткаенина : Памук. Затворање на патент. Машинско миење. Womenените исечени џемпери се изработени од мека мешавина од памук, не е лесна за деформација, без брчки. Половина атлетски врвови на Zip е дише, пријатно, удобно и пријателско за кожата. Половина патент џемпер, живописна цврста боја, еластична хемлин со влечење, јака со јака за тренингот, полу -патент пуловер жени. Pullover со опуштено вклопување во стилот е совршен за трчање на грешки и потоа удирање во салата. Дизајнот на дното на влечење го прави тоа поубаво од другите џемпери за вежбање. Дефинитивно ќе го сакате стилот на врвовите на земјоделските култури за жените. Идеален роденден Денот на в Valentубените Денот на мајката за вашата ќерка, мајка, сопруга или сестри. Theените од половина поштенски кошули се добри за да работат или да легнат. Погодно за јога, трчање, пешачење, одење, вежбање, секојдневно носење, џогирање. Шарени женски исечени џемпери што можете да изберете, удобен допир за пролет. Атлетскиот тренинг на мода со исечена должина е машински печење. Не бели.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи