.

.

New
Држач за далечински управувач на британско американско знаме со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори на грејачи на медиуми

Држач за далечински управувач на британско американско знаме со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Пу. Направени во САД или увезени. Големина : 8.3 "x2.9" x4.7 ". Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што ефикасно спречува гребнатини на далечинскиот управувач. Организаторот има стилски и минималистички дизајн и служи за украсување на просторијата. Голем капацитет : Организатор за далечински управувач со пет пространи оддели за складирање за ТВ и ДВД -далечински управувачи, далечински управувачи со климатизација, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Разновидна употреба : Овој прилагоден држач за далечински управувач може лесно да се постави на табели за кафе, софи, софи, Арземи, спални соби, маси во кревет, дневни соби, аголни клупи, облеки, студии или каде било во домот и канцеларијата. Применливо сценарио : Погодно за кое било место како што се дневната соба, спалната соба, студијата и бирото, овој организатор е добар за складирање на далечински управувач Контроли, четки за шминка, пенкала за потпишување, пенкала за топка и други предмети. Пу. Направено во САД или увезени. Големина : 8.3 "x2.9" x4.7 ". Материјал : Организаторот на далечински управувач е изработен од PU, што ефикасно спречува гребнатини на далечинскиот управувач. Организаторот има стилски и минималистички дизајн и служи за украсување на просторијата. Голем капацитет : Организатор за далечински управувач со пет пространи оддели за складирање за ТВ и ДВД -далечински управувачи, далечински управувачи со климатизација, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Разновидна употреба : Овој кориснички држач за далечински управувач лесно може да се постави на маси за кафе, софи, фотелји, спални соби, маси за кревет, дневни простории, аголни клупи, гардероби, студии или каде било во домот и канцеларијата. Применливо сценарио : Погодно за кое било место, како што се дневната соба, спалната соба, студијата и бирото, овој организатор е добар за складирање на далечински управувачи, четки за шминка, пенкала за потпишување, пенкала за топка и други предмети. Држач за далечински управувач со 5 пространи прегради и таблет кутија погодни за климатизација на ТВ -плеерот за далечински управувач.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи