.

.

New
Малеон 4PCS RC алуминиумска легура 2.2 тркала од мерач 35мм метални тркала, поставени за 1/10 скала SCX10 D90 Wraith 90048 90018 RR10 RC Crawler Car Acperies, портокалова и црна боја, портокалова и ц

Малеон 4PCS RC алуминиумска легура 2.2 тркала од мерач 35мм метални тркала, поставени за 1/10 скала SCX10 D90 Wraith 90048 90018

DEN 751.84

Стока
Во продавницата

Изградбата на легури го направи потрајни. Способноста за дисипација на топлина е силна. Отпорен на шок и отпорен на високи здроби. Beadlock ви овозможува да разменувате на различни гуми. Заменете ги оригиналните оштетени делови, обезбедуваат долг животен век и подобри перформанси во работата. Погодни за повеќето 1 : 10 RC CAR : Axial SCX10 D90 RR10 RR10 CC01 Tamiya TRX4. Име на артикалот : 2.2 тркала од Beadlock 35мм. Материјал : Алуминиумска легура. Тежина : 452g. Име на артикалот : 2.2 тркала од Beadlock 35мм. Материјал : Алуминиумска легура. Тежина : 452g. Име на артикалот : 2.2 тркала од Beadlock 35мм. Материјал : Алуминиумска легура. Тежина : 452g. 【Premium 2.2 Beadlock тркала】 Компатибилни со RC Axial SCX10 90046 90048 Wraith TRX-4 Redcat D90 CC01 Rock Crailers. 【Висок квалитет 1/10 скала на тркала за мерач】 изработени од метал со висок квалитет за да се обезбеди времето за сервисирање. Изградбата на легури го направи потрајни. Добро изработка и совршен стил. 【2,2 "тркала од beadlock Одлична функција】 докажано со шок и отпорна на ситници. Способноста за дисипација на топлина е силна. 【1 : 10 скали тркала за beadlock лесни за инсталирање】 Лесно и удобно за инсталирање и отстранување, лесно за носење. Немој да носи. Потребни се комплицирани чекори за инсталација, лесно инсталацијата е завршена. 【Нашето ветување за тркалата SCX10】 Ако сте воопшто незадоволни со нашите тркала од 2,2 Beadlock, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви обезбедиме избор на решенија. 【Премиум 2.2 Beadlock Тркала】 Компатибилни со RC Axial SCX10 90046 90048 Wraith TRX-4 Redcat D90 CC01 Rock Crailers. 【Висококвалитетно 1/10 скала тркала од Beadlock】 Направени од метал со висок квалитет за да се обезбеди време на сервиси. Совршен стил. 【2,2 "тркала од beadlock Одлична функција】 отпорен на шок и отпорен на ситници. Способноста за дисипација на топлина е силна. 【1 : 10 Скала на тркалата со Beadlock Лесно за инсталирање】 Лесно и погодно за инсталирање и отстранување, лесно за носење. Не ви требаат комплицирани чекори за инсталација, лесно инсталацијата е завршена. 【Нашето ветување за тркалата SCX10】 Ако воопшто не сте задоволни од нашите тркала од 2,2 брада, ве молиме контактирајте не и ние ќе бидеме среќни да ви обезбедиме ваш избор на решенија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи