.

.

New
Алфа/Т Графичка Буква Т Шолја За Кафе - Буква Од Азбука Монограм Т-Златен Трепет Секоја Буква Цветна Азбука Чај Кафе Топла Чоколадна Шолја За Нејзиниот Роденден Бож?

Алфа/Т Графичка Буква Т Шолја За Кафе - Буква Од Азбука Монограм Т-Златен Трепет Секоја Буква Цветна Азбука Чај Кафе Топла Чоколадна

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого. Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. 100% машина за Миење Садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. ЗАГАРАНТИРАНО. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи