.

.

New
Фоко Хавиер Баез Чикаго Кобс Специјално издание Bobblehead MLB

Фоко Хавиер Баез Чикаго Кобс Специјално издание Bobblehead MLB

DEN 157.60

Стока
Во продавницата

Хавиер Баез. Чикаго младенчиња. Ограничено издание. Висок 8 инчи. Сосема ново во оригиналната кутија. Фоко Хавиер Баез Чикаго Cubs Cubs Special Edition Bobblehead MLB. Ограничено издание и сосема ново во оригиналното поле.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи