.

.

New
Холибана 1пц Послужавник Јасна Кутија За Организатор Овална Суета Огледало Фин Накит Огледало Фиока За Суета Фотографирање Реквизит Послужавник Огледало Пијалоц?

Холибана 1пц Послужавник Јасна Кутија За Организатор Овална Суета Огледало Фин Накит Огледало Фиока За Суета Фотографирање Реквизит

DEN 253.28

Стока
Во продавницата

Плоштад Послужавник : Сосема нов и одличен квалитет, добар за чување ситници како некоја козметика и мал накит. Палети за шминка : Дали како фото реквизит или мебел за дома се многу соодветни. Послужавник Круг : Мултифункционален Совршен Огледален Послужавник За Суета За Организирање Накит, Додатоци, Парфеми, Шминка, Производ за Нега на Кожа, А Исто така И Послужавник за Сервирање ( НЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ДИРЕКТНО СО ХРАНАТА ). Исто Така, Користете Како Реквизити За Снимање, Можете Да Го Користите Ова За Детални Снимки. Огледален Послужавник За Суета : € Еколошки и премиум материјал, безбеден и издржлив за употреба. Старомодно Стакло : многу погодно како фото реквизит или како домашна декорација. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Фиоката За Складирање-Материјал : Пп Пластика И Стакло Огледало Фиока Декорација. - Дали како фото реквизит или домашно опремување се многу соодветни фиоки за парфеми. - и еколошки материјал, безбеден и исто така декоративен за да користите послужавник за десерти. - Изгледа многу деликатно и врвно, што може добро да одговара на многу декоративни стилови на домаќинството плоштад огледало послужавник. - Фина изработка, полиран мазен, елегантен и нежен изглед, многу практично огледало за послужавник за злато. - Декоративен послужавник за огледало во ретро Американски стил, палета за шминка со многу текстура.Информации за стоки органзиер за шминка дали сеуште барате деликатна и мултифункционална фиока за огледало за складирање? Нашиот производ може да ги задоволи вашите потреби.десерт коцки Многу модерен и шик, со дизајн На европски стил ретро изглед дизајн.шминка суета маса тоа е широко за дневна соба, соблекувална, тоалет и други места.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи