.

.

New
X - DREE 14mm Dia Гума Наредени Р Облик Цинк Цевка Клип Кабел Стегач 20pcs (14 mm Dia recubierto de caucho R en форма де цинк Plateado Клип де tubo abrazadera de кабел 20pcs

X - DREE 14mm Dia Гума Наредени Р Облик Цинк Цевка Клип Кабел Стегач 20pcs (14 mm Dia recubierto de caucho R en форма де цинк

DEN 875.20

Стока
Во продавницата

Погоден за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли. Широко се користи во брод или морски, шофершајбна, автомобил, ХИВ и дома итн. Безбеден, издржлив и способен. Лесно за извртување, свиткување, манипулирање при инсталирање.(Фасил де торчер, доблар, манипуларен куандо се инсталала. Изработени Од Цинк Обложен Метал И Гумен Материјал.(Хечо де материјал де гома де метал чападо ен цинк. 14мм Диа Гумени Обложени Р Облик Цинк Цевка Клип Кабел Стегач 20 парчиња1.Клиповите за Гумени Цевки се погодни за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли. Тие се користат во речиси сите сектори на индустријата, на пр.во автомобилската индустрија, машинското и апликативното инженерство, хидрауликата и пневматиката, инженерството за мерење и контрола и хемиската, бродоградбата, електричната и прехранбената индустрија.2.Клиповите За Цевки се направени од одлични материјали за одделение. Со текот на годините, докажано е дека се безбедни, издржливи и способни во борбата против екстремните услови на стегање.Спецификација : Име На Производ : Дијаметар На Стегање На Цевки : 14мм/0,55-Инчен Дијаметар На Дупката за монтирање : 6мм/0,24-инчна ширина на лентата : 15мм/0,6-инчна тежина : 278гмејн Боја : сребрен Тон, Уцена : Цинк, Метал, Содржина На Гумен Пакет : 20 парчиња х Цевка Клип Опис На Шпански 14 мм dia recubierto De Caucho R En Форма de цинк plateado клип de tubo abrazadera De Cable 20pcsadecuado para asegurar tuberjas, arneses de кабли, tuberjas De Proteccién De Cables, Mangueras Y cables.Es ampliamente utilizado en ambarcaciones o возила marinos, parabrisas, автомобили, телевизори y hogares, итн.Сегуро, дурадеро капаз.Фасил де торчер, доблар, манипуларен куандо се инсталала.Хечо де материјал де гома де метал чападо ен цинк.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи