.

.

New
Стенли 0-33-553 Микро Пауерлок лента, 5м Должина х 19мм Ширина

Стенли 0-33-553 Микро Пауерлок лента, 5м Должина х 19мм Ширина

DEN 656.00

Стока
Во продавницата

3-закована крајна кука-за долг живот. Tru нула крајот кука се движи за да се компензира за точни внатрешни и надворешни мерења. Сечилото обложено со милар е до 10 пати поотпорно на абразија од обичните лакирани сечила. Клип за појас за лесно складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи