.

.

New
Сојузнички Месинг РД-26-ВБ Ретро Точка Собирање Тамблер И Држач За Четка За Заби, Венецијански Бронза

Сојузнички Месинг РД-26-ВБ Ретро Точка Собирање Тамблер И Држач За Четка За Заби, Венецијански Бронза

DEN 1108.80

Стока
Во продавницата

Сојузничкиот Месинг Гимнастичар или Држач за Четки за Заби е елегантен и софистициран во дизајнот. Тоа е одличен додаток за да ја одржувате четката за заби сува, хигиенска и чиста. Сојузничките Месинг произведуваат илјадници предмети без ' рѓа и со долготрајни завршетоци. Сојузничкиот Месинг Гимнастичар или Држач за Четки за Заби е елегантен и софистициран во дизајнот. Тоа е одличен додаток за да ја одржувате четката за заби сува, хигиенска и чиста. Сојузничките Месинг произведуваат илјадници предмети без ' рѓа и со долготрајни завршетоци. Погледнете во вашата бања секоја бања бара вашето екстремно внимание во однос на додатоците. Сојузничкиот Месинг Гимнастичар или Држач за Четки за Заби е елегантен и софистициран во дизајнот. Нашиот дизајнер и производител секогаш ангажирани да дознаат дека што "ќе најдете и што сакате", така што тие создаваат нешто посебно за вас во секој ден. Држачот за Тамблер или четка за заби е одличен додаток за да ја одржувате четката за заби сува, хигиенска и чиста. Сојузничките Месинг произведуваат илјадници ставки без ' рѓа и долготрајни завршетоци. Зборот "ретро" се однесува на блиското минато. Колекцијата Ретро Точки ја повторува моќта на престој на некои дизајни од 20 век, почнувајќи од деталите за прстенот со навртки на хардверските плочи. Меурчиња и филијали се вградени во неколку парчиња, особено влечење на кабинетот, вратата и фрижидерот. Колекцијата се собира околу украсните стебла прикажани на држачот за тоалетна хартија со две столбови и куката за наметка. Овие стебла се повторуваат низ целата колекција на огледала монтирани на ѕид, стаклени полици и шипки за крпи. И додека стегите се едвај модерни или ретро (давинци ги користеше), стегите што ги користевме за запечатување стаклени полици на полиците Со Ретро Точки се враќање на почетокот на векот, слично како дизајнот во Нашата Колекција На Гасоводи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи