.

.

New
Цветаат Кактус Сукуленти УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма

Цветаат Кактус Сукуленти УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

пластика. УСБ-меморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Кредитна картичка usb компактен и лесен дизајн го олеснува носењето на вашите датотеки со вас каде и да одите. Усб-флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, лична слика. Достапно во повеќе капацитети за складирање, кои се движат ОД 16 GB ДО 64 GB.Погоден за складирање на податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. Усб-флеш-уредот е совршено решение за вашите преносни потреби за складирање податоци. Неговиот компактен и лесен дизајн го олеснува носењето со вас во движење за да можете секогаш да имате пристап до вашите датотеки секогаш кога ви се потребни. Дизајнот со приклучок и игра овозможува лесна компатибилност со оперативните системи Виндоус, Мек и Линукс без потреба од дополнителен софтвер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи