.

.

New
Експо Интернешнл 10 јарди од 2 ланче раб

Експо Интернешнл 10 јарди од 2 ланче раб

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Земја на потекло : Кина. Должина на пакетот : 7,5 ". Ширина на пакетот : 12.0". Висина на пакетот : 2,0 ". 10 јарди од 2 инчи ланче -раб на раб Оваа облога на ланецот е приближно 2 инчи од горниот дел на зашиениот Gimp до дното на ланецот. Fringe на ланецот е во должина од 1 3/4 инчи. The Chainette Fringe додава совршен акцент на облеката, костумите, завесите, абамбатите, предметите за украси за домови и некои чанти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи