.

.

New
Цевка 15 аквариум со стандардна светлина - 4 галон, црна

Цевка 15 аквариум со стандардна светлина - 4 галон, црна

DEN 2312.00

Стока
Во продавницата

Со брзо и лесно поставување, наскоро ќе ја ослободите вашата креативност и ќе ја украсите вашата Biorb со бескрајните комбинации на украси за аквариум Biorb (продадени одделно). За разлика од повеќето аквариуми, филтерот за биорб е вграден на дното на аквариумот, затоа што тоне отпад од риба. Брзо и лесно поставување - Вклучено е сè што треба да го започнете вашето ново хоби. Акрилен аквариум - акрилот е 10 пати посилен и 23% појасно од стаклото. Базата на платформата создава стилски готов изглед на овој уникатен аквариум. Акриликот е исто така добар изолатор, така што не губите толку топлина колку што би сакале со стаклен аквариум.Надградениот аквариум Biorb вклучува редизајнирана воздушна пумпа за потивка работа и жици за осветлување координирани во боја за елегантен изглед. Во зависност од вашиот избор на видови риби, можеби ќе ви требаат само околу 15 минути одржување месечно користејќи го комплетот за услуги Biorb (продадено одделно). Аквариумот е поддржан од 2-годишна гаранција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи