.

.

New
Топла шамија на ракавици за ракавини, сет - кабелски плетен зимски подарок сет за пом капа на допир нараквица долга шамија 3 компјутери поставени за жени

Топла шамија на ракавици за ракавини, сет - кабелски плетен зимски подарок сет за пом капа на допир нараквица долга шамија 3

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Акрилик, кашмир, свила.进口. Само миење на рацете. Акрилниот кашмир како-оваа убава капа, нараквици и сет на шал е направена со мек акрилик, неверојатно топло и удобно. Новиот моден дизајн-пом дизајн пом ја прави шапката да изгледа подобро, а шевовите не мора да се грижат за срам на топката што паѓа. Рефлексивен материјал за влакно - висококвалитетен рефлективен свилен материјал во пом пом, рефлексивниот ефект е силен во текот на ноќта, уникатна и двојна заштита за безбедност на патувањето. Допир на екранот на екранот добро работи на употреба на паметни телефони и таблети додека ги одржувате рацете топло во студеното време, висока чувствителност. 3 парчиња Зимски сет : Совршен додаток за сноубординг, скијање, уметничко лизгање, снежни цевки, санки и други активности на зимски спортови на отворено; Одличен подарок комбо да им даде на пријателите одлично комбо за подароци што ќе им го дадат на пријателите и семејството.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи