.

.

New
Игра на торба за пилаболички дафли

Игра на торба за пилаболички дафли

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Пространа Дафл држи 2-4 лопатка плус десетина топки. Прилагодлива лента за рамо. Надвор од џеб за лизгање. 18 "l x 10,5" H x 9 "W. Пространа дуфла држи 2-4 лопатка плус десетина топки. Прилагодлива лента за рамо.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи