.

.

New
Градник за затворање на предните страни на Суоком за жени, притиснете го жичаниот градник со цврста удобност Блалети, кои се подготвени секојдневно долна облека за

Градник за затворање на предните страни на Суоком за жени, притиснете го жичаниот градник со цврста удобност Блалети, кои се

DEN 1439.84

Стока
Во продавницата

Domevelched до продавницата, се надеваме дека ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување! Почитувана кралица, ако не сте задоволни откако ја примивте стоката и треба да ги вратите или разменувате, ве молиме контактирајте ме, ќе одговорам во рок од 24 часа и ќе се обидам се од себе да ја решам за вас, благодарам! Спецификација на карактеристика : 1. Не повеќе ознаки на кожата и лизгање на градите 5. Центрирање Поддршка против растителни и затегнати гради 3. Направени во САД или увезени. Ве молиме, обрнете внимание за да ја проверите табелата со големина, да ја изберете големината според табелата со големина, се препорачува да изберете поголема големина, благодарам!. S материјал со квалитетен квалитет : Чајниот градник е изработен од висококвалитетна најлон ткаенина, која е мека, удобна, дише, не-пилинг, подобрува носење удобност и создава секси и модерен изглед.100% најлон. Прилагодливи куки и ленти : Помогнете да ги облечете и да соблечете лесно, да го ослободите притисокот и да ја прилагодите затегнатоста за да одговараат на вашите гради. ✿ Податоци за куки и ленти : Помогнете да ги облечете и да соблечете лесно, да го ослободите притисокот и да ја прилагодите затегнатоста за да ги вклопите градите. Spypush-up градник : Обезбедува инстант облик на градите и контура за да спречите врескање, да создадете пожива и мазна форма со целосна поддршка, што ве прави повеќе секси и шармантни. Концентрирана целосна покриеност за да се намалат страничните гради 4. Услови за пребарување : градници за предни копчиња за постари жени градници за жени предно затворање на копчето предни спортски градници за жени предни градници за жени плус големина на копче предни градници за жени пост -операција градник предниот дел од куки за жени градник 38 D градник за жени целосен најдобар градник за жени за жени Braletsенски бралети градник за жени 44 DD градници за плус големина жени градници за жени предно затворање на женски градници без жица предно затворање без жица градници за жени плус големина предно затворање 5 D спортски спортови за удобност градник, мека 38 C дамаск неутрален најлон Спандекс Полиестер, убаво мазно контурирано Чашите обезбедуваат покриеност на обликот околу мазните жици за обликување целосно прилагодливи ленти за блиски сет за истегнување, се чувствуваат ултра микрофибер градници за градници со целосна фигура градник жени плус големина, градник кривини, форми, измазнување, измазнување, безжични градници, жени со градник, кои поддржуваат градник, градник за поддршка, градник, удобност Град, удобен градник, градски градник, жени од градник, работни градски градници, фустан, работна облека, женска облека, боја на дневна облека : Беж#04 Големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.Не чувство на градник, супер удобно да се носи 6. Најдобра услуга : Ние ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи