.

.

New
Лудиот Кацтитанфол С. Т. Р. И. К. Е. 3 Тастатура За ИГРИ За КОМПЈУТЕР

Лудиот Кацтитанфол С. Т. Р. И. К. Е. 3 Тастатура За ИГРИ За КОМПЈУТЕР

DEN 1145.60

Стока
Во продавницата

Специјално дизајнирана п. У. л. л. е. клучна мембрана оптимизирана за одговорност. Анти-духови за до 7 истовремени притискања на тастатурата. Целосно прилагодливо ргб позадинско осветлување со 16 милиони различни бои. 12 програмабилни макро копчиња над 3 режими овозможуваат 36 команди што можат да се дефинираат од корисникот. Зачувајте и објавувајте прилагодени програмирани профили за споделување со вашата заедница. Интуитивниот графички интерфејс го поедноставува макро програмирањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи