.

.

New
Фен За коса Бања Прибор Ткиво Хартија За Складирање За Случај за w/ 2 Контејнер Слот Ретро Украс За Кујна Маса Авто Четка За Заби Држач Ѕид Монтирани Бања Четка За Заб

Фен За коса Бања Прибор Ткиво Хартија За Складирање За Случај за w/ 2 Контејнер Слот Ретро Украс За Кујна Маса Авто Четка За

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Бања Автоматски Организатор За Одвод : организаторот на бањата има дупки на дното за автоматско испуштање вода, добри перформанси за одржување на суво и уредно, добро заштитувајќи ги електричните алатки за бања, погодни за употреба, силното лепило добро спречува лизгање. 27 х 10 х 5,5 см/10,63 х 3,93 х 2,16 инчи Боја : Жолта/Црвена/Зелена/Сина Тежина : прибл.Полица За Организатор без траги : нашата полица за организатор без траги, опремена со силно самолепливо, нуди 4 бои за избор, уникатен дизајн и едноставен изглед што може да се користи за држење четки за заби, кутија за ткиво, цевки за паста за заби, за брич , бричење, фен за коса и разни гаџети за бања.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Практичен Организатор За Бања : полицата на организаторот опремена со 2 слот за складирање, лесна за фиксирање алатки за бања со различна големина, продолжена длабочина, практичниот и топол дизајн обезбедуваат совршено место за складирање на разни ситници, флексибилни и ефикасни во просторот.Висококвалитетен Материјал : Изработен од и исполнет со квалификувана пластика, нетоксичен материјал, мазни и тркалезни рабови, лесен за чистење со совршени перформанси.Бања Автоматски Организатор За Одвод : организаторот на бањата има дупки на дното за автоматско испуштање вода, добри перформанси за одржување на суво и уредно, добро заштитувајќи ги електричните алатки за бања, погодни за употреба, силното лепило добро спречува лизгање. Широк Опсег На Примена : Едноставен ретро дизајн со модерни бои соодветни различни декори, обезбедува простор за складирање на кутија за салфетки, широк опсег што се користи за кујнска маса, канцелариско биро, бар или работна површина за бања или монтиран на ѕид.22 Пакет Вклучува : 1 х 2 Слот За Чување Организатор Полица Забелешка : ве Молиме дозволете 1 - 2см грешка поради рачно мерење. Висококвалитетен Материјал : Изработен од и исполнет со квалификувана пластика, нетоксичен материјал, мазни и тркалезни рабови, лесен за чистење со совршени перформанси. Бања Автоматски Организатор За Одвод : организаторот на бањата има дупки на дното за автоматско испуштање вода, добри перформанси за одржување на суво и уредно, добро заштитувајќи ги електричните алатки за бања, погодни за употреба, силното лепило добро спречува лизгање. Фен За коса Бања Прибор Ткиво Хартија Складирање За Случај за w/ 2 Контејнер Слот Ретро Украс За Кујна Маса авто четка за заби носителот ѕид бања четка за заби држач постави електрични четка за заби држач за бања карактеристики : Висок Квалитет На Материјал : Направени од & исполнет со квалификувани пластика, нетоксичен материјал, мазни и кружни рабови, лесно да се исчисти со совршени перформанси. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи