.

.

New
Крема за тело на календула Веледа Календула, 2,5 fz

Крема за тело на календула Веледа Календула, 2,5 fz

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Нема тестирање на животни за производи за убавина. Потребна сертификација на трети партии потребни за органски побарувања за производи за нега на телото. Нема тестирање на животни за производи за убавина. Потребна сертификација на трети партии потребни за органски побарувања за производи за нега на телото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи