.

.

New
ВОЈНА НА ЅВЕЗДИТЕ Наметка Од Чубака За Момчиња

ВОЈНА НА ЅВЕЗДИТЕ Наметка Од Чубака За Момчиња

DEN 424.80

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Затворање на вратоврската. Деца Војна На Ѕвездите облекување наметка. Вурвухх Прегрнете го вашиот внатрешен Вуки во оваа галактички прекрасна облека за капење во стилот На Чубака. Кафеава тоалета, која потсетува на иконскиот изглед На топло срце Вуки, содржи апликација на бандолиер со потпис На Џвакање и странична торбичка како голем џеб на половината. Комплетна со качулка и ремен за врзување, оваа удобна ноќна тоалета е совршена за секој обожавател На Војна на Ѕвездите да се гушка, без оглед на планетата на која се наоѓаат. Официјално лиценцирана Стока Од Војна На Ѕвездите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи