.

.

New
Нов Лон0167 5 парчиња Мелење Избрана Заварување Работа Нерѓосувачки сигурен ефикасност Челик Круг Прачки 170 х 2мм

Нов Лон0167 5 парчиња Мелење Избрана Заварување Работа Нерѓосувачки сигурен ефикасност Челик Круг Прачки 170 х 2мм

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Име на производ ( издржлив во употреба) : Тркалезна Шипка Од Нерѓосувачки Челик;Големина (најнова технологија) : 170 висококвалитетен производ х 2мм/ 6,7" х 0,08"(Л*Д). Материјал : беспрекорен Нерѓосувачки Челик. Боја : Внимателно избраниот Сребрен Тон. Тежина : совршен 14гр. Пакет : совршен во изработка 5 x Stainless челик уредни барови. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Изработени од нерѓосувачки челик.Широко умерена цена што се користи во хардверот, резервни делови за изработка на авиони RC 'model' car 'boat', И повод механички пренос, метално препорачано мелење заварување, Метално работење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи