.

.

New
SE Избрани Боја Тенди/Церада Стегач Сет-9614AC12C

SE Избрани Боја Тенди/Церада Стегач Сет-9614AC12C

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Тенди За Стегање, Настрешници, Церади, Крпи За Маса. Ранец Или Кампување. Виси Облека За Сушење. Стегање Чипови Или Вреќи За Ужина. Градење На Ќебе Тврдини. Овие стеги за тенди/церади имаат прилагодливи гребени за држење што се заклучуваат на место. Дупките обезбедуваат дополнителна опција за врзување со прицврстување на стеги на рабовите на церадата. Димензиите на секоја стегалка за тенди/церада е 1,12"за 3,25". Постојат различни бои : сина, зелена, портокалова и жолта. Вклучени се 3 од секоја боја. Оваа ставка е одлична за обезбедување транспаренти, церади, шатори и многу повеќе. Овие стеги за тенди/церади имаат прилагодливи гребени за држење што се заклучуваат на место. Дупките обезбедуваат дополнителна опција за врзување со прицврстување на стеги на рабовите на церадата. Димензиите на секоја стегалка за тенди/церада е 1,12"за 3,25". Постојат различни бои : сина, зелена, портокалова и жолта. Вклучени се 3 од секоја боја. Оваа ставка е одлична за обезбедување транспаренти, церади, шатори и многу повеќе. Се Избрани Боја Тенди/Церада Стегач Во Собата (12 КОМПЈУТЕР .) е исклучително корисен за секакви активности секогаш кога треба да обезбедите церади, шатори и многу повеќе. Овие стеги за тенди/церади се направени од исклучително издржлив пластичен материјал. Тие имаат гребени за држење кои се прилагодливи на различни дебелини и се заклучуваат на место за оптимална безбедност. СЕ е посветена на обезбедување на клиентот со најдобар извор за можна вредност на пазарот. Ќе уживате во квалитетот, функцијата и корисноста На Нашиот Комплет За Стегање Во Боја/Церада (12 ЕЕЗ.). Известување За Правата На ИПР : Важно : Избегнувајте добивање фалсификувани предмети. Оригиналните производи на СЕ доаѓаат со логото СЕ на пакувањето. СЕ е регистрирана трговска марка заштитена Со Законот ЗА Трговски марки НА САД. Нашиот Комплет Со Избрана Боја од 12 парчиња Е задолжителен за секое домаќинство. Со толку многу намени во само една стегач, овие се корисни за секоја пригода. Тие се одлични за : . И многу повеќе!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи