.

.

New
Купот TQONEP Toddler, 5oz деца силиконски тренинг чаша со сламки, истурање на сипи чаша со капаци од силиконски сламки, двојна рачка, БПА без применливо за бебе над 6 месеци ??

Купот TQONEP Toddler, 5oz деца силиконски тренинг чаша со сламки, истурање на сипи чаша со капаци од силиконски сламки, двојна

DEN 270.24

Стока
Во продавницата

Material Материјал од одделение за храна】 : Оваа чаша Toddle е изработена од силикон со висок степен Устата и забите на децата, служете му на вашето дете долго време. Ова е одличен подарок за бебето да развие добри навики, да го придружува бебето да расте и да ужива во времето на родителско време. Не грижете се за бебето во периодот на заби. 【Пријателски за деца】 : Силиконски дизајн со две рачки, лесен за сместување на бебиња, меки и издржливи сламки се многу пријателски расположени за детските заби и уста. Силиконската чаша 5oz Toddle е мала и мала тежина, бебето лесно може да ја одржи чашата за обука. Погоден е за дезинфекција на врела вода и машина за дезинфекција. 【Идеален подарок】 : Вашето бебе лесно може да ги научи точните навики за пиење од чашата за обука. Кога бебето ја навалува чашата, водата нема да тече од капакот и славните. Силиконската чаша 5oz Toddle е мала и мала тежина, бебето лесно може да ја одржи чашата за обука. Погоден е за дезинфекција на врела вода и машина за дезинфекција. Погоден за деца на возраст од 0-6 години. Сламата има тока. 【Лесно за чистење】 : Капакот и сламките на силиконската чаша за обука можат да се отстранат. Применливо за забава, патување, семејство, кампување. Тешко е за бебето да го отвори капакот. 【Влијателни детали】 : Оваа чаша за обука на силикони за бебиња има ефект да спречи прелевање и прскање. Сламата има тока. 【Идеален подарок】 : Вашето бебе лесно може да ги научи точните навики за пиење од чашата за обука.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи