.

.

New
Стерлинг Сребрена Кафе Шарм .925

Стерлинг Сребрена Кафе Шарм .925

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

925 СТЕРЛИНГ СРЕБРО : Шарм За Кафе Пандора Во Цврст Сребрен Материјал 925 Со Печат Со "С925 инчи. ДОБРО СЕ ВКЛОПУВААТ НА НАРАКВИЦИТЕ ПАНДОРА : Големината На Дупката За Шарм На Кафето Пандора 5,5 мм, Добро Се Совпаѓа со Нараквиците Пандора и Другиот Синџир На Нараквици од Брендот. ЗНАЧАЕН ШАРМ : Шармот На Шолјата За Кафе Пандора е Импресиониран Подарок за Роденден,Годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените или Други Важни Моменти. Материјал : .925 Сребро, Емајл Мерка : 10 мм W, 5 мм Мушка Основна Тежина : 2,7 Грама. Име на одделот : жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи