.

.

New
Baleafенски жени 6 /8 високи велосипедисти со велосипедисти со џебови за теретана за вежбање јога што работи атлетски

Baleafенски жени 6 /8 високи велосипедисти со велосипедисти со џебови за теретана за вежбање јога што работи атлетски

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

82% полиестер, 18% спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Меки материјал : истегната четкана ткаенина од активни шорцеви ви одговара совршено, дури и со атлетска градба. Длабоки странични џебови : Длабоки џебови се достапни за 6,5 "паметен телефон и не продолжувајте да се движите кога вежбате. Висока половината : Должината на одбојкарските шорцеви на половината е 4,3", доволно висока за контрола на стомакот и по компресивно за да останете нагоре додека трчате. Подобар избор : Ако 7 "или 8" шорцевите се премногу долги за вас, 6 "е подобар избор. Ако 4" или 5 "шорцеви се премногу кратки за вас, 6" е исто така подобар избор. Повеќе прилика : Совршен за јога, тренингот, трчање, голф, пешачење, танцување, џогирање, активности на отворено, фитнес за теретани, лежење низ куќата и каузално носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи