.

.

New
Конзерви за отпадоци од Аимаја, отпадоци за отпадоци во кујната за кујната за бања креативна хартија корпа 1 парчиња бела

Конзерви за отпадоци од Аимаја, отпадоци за отпадоци во кујната за кујната за бања креативна хартија корпа 1 парчиња бела

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите. Прашината може брзо да се отстрани со натопување крпа во чиста вода. Внатрешноста на корпата е исто така мазна, може лесно да се исплакне, дури и протекување на храна внатре. ♥ Направено од висококвалитетни материјали, тркалезни рабови и агли, без повредени раце, поставени близу до работ, со силен отпор на абење. ♥ Голем дизајн на отворање, можете да го фрлите со кренати раце, не грижете се за паѓање надвор. ♥ Специјално е направено за пукнатини и може да се смести во пукнатини насекаде во домот без да зафаќа простор. ♥ Вграден дизајн на прстен под притисок, лесен за употреба, фиксна торба за ѓубре, правење торба за ѓубре што не е изложена. ☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите. Прашината може брзо да се отстрани со натопување крпа во чиста вода. Внатрешноста на корпата е исто така мазна, може лесно да се исплакне, дури и протекување на храна внатре. ♥ Направено од висококвалитетни материјали, тркалезни рабови и агли, без повредени раце, поставени близу до работ, со силен отпор на абење. ♥ Голем дизајн на отворање, можете да го фрлите со кренати раце, не грижете се за паѓање надвор. ♥ Специјално е направено за пукнатини и може да се смести во пукнатини насекаде во домот без да зафаќа простор. ♥ Вграден дизајн на прстен под притисок, лесен за употреба, фиксна торба за ѓубре, правење торба за ѓубре што не е изложена. Карактеристики : Отпорен на абење : PPColor : White Size : 14 * 20.5 * 32cmquantity : 1pc.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи