.

.

New
N/A метален ланец за кучиња за кучиња мека мека анти-залак најлон плетенка рачка за тренинг за домашни миленици за обука

N/A метален ланец за кучиња за кучиња мека мека анти-залак најлон плетенка рачка за тренинг за домашни миленици за обука

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Прошетка 2 кучиња со леснотија, можете да шетате и да контролирате 2 кучиња во исто време додека одржувате безбедна контрола на двете! Ослободете едно од вашите раце и контролирајте две кучиња. Бесплатно и уживајте во умот со нашата приврзаност за вртење на ременот од 360 °. Кога шетате 2 кучиња, никогаш не треба да се грижите за извртување на поводникот, дозволувајќи му на вашето куче да се движи слободно околу вас. Уникатниот дизајн на истегнување помага да се апсорбира шокот на брзи движења кога се користи со енергични и активни кучиња, намалувајќи го чувството за влечење. Продолжете со должина од 44 см до 80 см (17 до 31,5 инчи), банџи има силно влечење што му дава на вашето куче многу простор да трча пред или покрај вас. Рефлексивното шиење, во кое има осветлено рефлективно шиење низ двете должини на ременот, обезбедува дополнителна безбедност во текот на ноќта. Нашите стилски рефлексивни шевови се задолжителни за да ви помогнат да се истакнете во мракот и се од витално значење за безбедноста на вашето и вашето куче. Прошетка 2 кучиња со леснотија, можете да шетате и да контролирате 2 кучиња во исто време додека одржувате безбедна контрола на двете! Ослободете едно од вашите раце и контролирајте две кучиња. Бегство без пилиња и уживајте во умот со нашата приврзаност за вртење на ременот од 360 °. Кога шетате 2 кучиња, никогаш не треба да се грижите за извртување на поводникот, дозволувајќи му на вашето куче слободно да се движи околу вас. Уникатниот дизајн на истегнување помага да се апсорбира шокот на брзи движења кога се користи со енергични и активни кучиња, намалувајќи го чувството да се влече. Должина може да се прошири од 44 см до 80 см (17 до 31,5 инчи), банџи има силно влечење што му дава на вашето куче многу простор да трча пред или покрај вас. безбедност во текот на ноќта. Нашите стилски рефлексивни шевови се задолжителни за да ви помогнат да се истакнете во темница и се од витално значење за безбедноста на вашето и вашето куче. Тип : ПЕТ ЛИЕЗМАТЕРИЈА : најлон, лајтериза : Еден список за пилиња : ПЕТ подножје*1 (исклучување на други производи) Белешки за белешки : Поради различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Само што се продаваат главните производи, не се продаваат други производи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи