.

.

New
Стегачот за седишта од Легура На алуминиум е Со Мала Тежина, Водоотпорен И Отпорен На Влага, Издржлив И Лесен Додаток За Планински Велосипеди

Стегачот за седишта од Легура На алуминиум е Со Мала Тежина, Водоотпорен И Отпорен На Влага, Издржлив И Лесен Додаток За Планински

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Алуминиумска легура со висока јачина : Изработена од алуминиумска легура со висока цврстина, отпорна е на притисок, водоотпорна, отпорна на влага, цврста и издржлива. Усвојување на легура цевка : обезбеди доволно цврстина и сила, и мала тежина, ви донесе добро искуство. Шуплив дизајн : користејќи извонредна обработка на цпу технологија, голема површина на шуплив дизајн. Мала тежина, но квалитетот е загарантиран. 2 бои : постојат два стила на црвена и црна боја за да изберете. Можете да изберете оној што одговара на вашата опрема за возење. Лесна и практична : стегачот на цевката на седиштето е практична и лесна алтернатива за лесно прилагодување на висината на цевката на седиштето. Алуминиумска легура со висока јачина : Изработена од алуминиумска легура со висока цврстина, отпорна е на притисок, водоотпорна, отпорна на влага, цврста и издржлива. Усвојување на легура цевка : обезбеди доволно цврстина и сила, и мала тежина, ви донесе добро искуство. Шуплив дизајн : користејќи извонредна обработка на цпу технологија, голема површина на шуплив дизајн. Мала тежина, но квалитетот е загарантиран. 2 бои : постојат два стила на црвена и црна боја за да изберете. Можете да изберете оној што одговара на вашата опрема за возење. Лесна и практична : стегачот на цевката на седиштето е практична и лесна алтернатива за лесно прилагодување на висината на цевката на седиштето. Спецификација : Тип На Ставка : Стегач За Седишта Материјал На Производот : Апликација За Алуминиумски Легури : Погоден за 3sxty, Список Со Стегач За Седишта Со Завртки Од Општа Легура : 1 x Стегач За Седишта Ако имате какви било прашања по продажбата, ве молиме контактирајте ме навреме преку е-пошта.

Карактеристики на производот

Item Type:
Seatpost Clamp
Product Material:
Aluminum Alloy
Product Application:
Suitable for 3sxty, General Alloy Screw Rod Seatpost Clamp
Package List:
1 x Seatpost Clamp
If you have any after-sales questions, please contact me by email in time :
Свеж

Поврзани производи