.

.

New
Компатибилен Со Зимски Apple Watch 38/40/41/42/44/45mm За Жени Мажи, Меки Силиконски Божиќни Подароци Украси Замена Нараквица Бенд за Iwatch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE.

Компатибилен Со Зимски Apple Watch 38/40/41/42/44/45mm За Жени Мажи, Меки Силиконски Божиќни Подароци Украси Замена Нараквица

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Затворање на бравата. ●Компатибилност●Компатибилен Со Сите јаболка Гледајте Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE и iwatch 38mm/40mm/41mm и 42mm/44mm/45mm ширина (38/40/41mm се дели;42/44mm/45mm е заедничка).Ве молиме според вашиот ивоч модел големина на choose.It погоден е за сите жени,мажи,тинејџери,деца. €Висококвалитетни Материјали●Изработени Од супериорен квалитет на животната средина-пријателски СТП и силиконски материјал.Мека тенка и удобна, пријателска за кожата, водоотпорна, дише и durable.It е погоден за сите видови дневни сцени без разлика дали се работи за спорт или работа,живот. ●Лесна Инсталација И Отстранување ● бравата и адаптерот од нерѓосувачки челик обезбедуваат стабилност,Лизнете ја лентата за часовници во отворот за часовници. Лесна и директна инсталација и отстранување на едно копче.Стандардната должина одговара на повеќето зглобови. ●Одличен Подарок●Обезбедете прекрасни идеи за подароци за вашите најблиски, вашето семејство и пријатели за време на свадби, забави, празници, родендени, годишнини, денот на мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, нова година итн. Можете да не контактирате, доколку има некое прашање со нашиот производ. Ние ќе се потрудиме да ви дозволиме да имате среќно шопинг искуство. Боја : Божиќна Црна и Црвена Карирана Снегулка Големина : 38мм/40мм/41мм Промоциите може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи