.

.

New
Женски Плус Големина Без Ракави Кружен Врат Цветни Обични Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан Замав Фустан

Женски Плус Големина Без Ракави Кружен Врат Цветни Обични Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан Замав Фустан

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

2023 Ново Издание : 95% Полистер, 5% Спандекс, ве Молиме дозволете мало разликување на бојата/моделот/деталите поради занаетчискиот дел и следете ги дефинициите на пикселите. : 2023 летни Фустани. Денешниот Договор е : Секојдневен, симпатичен, погоден за одмор, одмор и други прилики. Направени ВО САД и 10-20 Дена Испорака. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу пред купувањето, препорачуваме да изберете една големина нагоре. 1.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи