.

.

New
Менс летни поло маици обични кратки ракави за кратки ракави врвови патент вратот лабав вклопени 3Д отпечатоци голф поло -туники кошули

Менс летни поло маици обични кратки ракави за кратки ракави врвови патент вратот лабав вклопени 3Д отпечатоци голф поло -туники

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. 【Функција】 Овие кошули за голф за мажи усвојуваат прилагодено дизајнирање на печатење, мека, ладна и добра ткаенина од строги, ве одржуваат одлична форма и подвижност во сите правци во меѓувреме во моден изглед. 【Перформанси за печатење на перформанси】 Нашите кошули за голф за мажи изработени од ткаенина за перформанси на влага со полиестер/спандекс, нудејќи мека, удобна, лесна, брза суво, upf40+, истегнување и дишење. 【Повод】 Нашите суви погодни полови кошули во форма на голф со кратки ракави се вклопуваат во голф, тенис и какви било други спортски активности, исто така за секојдневно дневно, работа и деловно носење. 【Боја и вклопување】 Овие кошули за голф поло, има повеќе модели и големини, секогаш една за вас. 【Идеален подарок】 Нашата маичка маица може да биде посебен подарок за сопруг, татко, момче, семејство и пријатели. Ве молиме, проверете ја нашата табела со големина внимателно пред да нарачате машка маица за маички - График за големина. Поло кошула за мажи Поло кошула за мажи Атлетска поло маица за мажи Поло кошула за мажи лесна поло маица за мажи бела поло маица за мажи Поло кошула за мажи голема и висока поло маица за мажи тенка фитло маица за мажи со џеб поло маица за мажи Поло кошула за мажи кошула за мажи Бела поло маица за мажи Поло кошула за мажи 3xl Поло кошула за мажи црна црвена атлетска поло маица за мажи Атлетска поло маица за мажи тенок фит атлетски поло маица за мажи висока атлетска поло маица за мажи црна атлетска поло маица За мажи со долга ракав Атлетска поло маица за мажи, атлетска поло маица за мажи редовно вклопување атлетска поло маица за мажи атлетска поло маица за мажи пакуваат лесна маица за маици за мажи лесна маица за мажи со џеб лесен поло маица за мажи Untuck лесна поло маица за Мажи висока лесна поло маица за мажи 3xl лесна поло маица за мажи опремена црно -бела поло маица за мажи бела поло маица за мажи бела поло маица за мажи со кратки ракави бела поло маица за мажи голема и висока бела поло маица за мажи тенок бел поло кошула за мажи 4xl бела поло маица за мажи памучна бела поло маица за мажи долга ракав Поло кошула за мажи тенок фит поло маица за мажи тенок фит пакет поло маица за мажи тенок фит дизајнер бел фустан кошула за мажи голема и висока хавајска кошула за мажи големи И висока кошула за мажи голема и висока поло маица за мажи голема и висока поло маица за мажи голема и висока обична кошула за мажи со џебна кошула за мажи со џеб во предната поло маица за мажи со џеб поло маица за мажи со џеб памук.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи