.

.

New
ВОЛОВИ АЛАТКИ Про Динамичен Најлон Електричари Торбичка Со Електрична Лента Носителот-2 Џебови, 12 Носителите Алатка, &засилувач; Лента Мерка Клип​

ВОЛОВИ АЛАТКИ Про Динамичен Најлон Електричари Торбичка Со Електрична Лента Носителот-2 Џебови, 12 Носителите Алатка, &засилувач;

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

ДИНАМИЧЕН-Изработен Од Балистички Најлон ОД 1680Д Со Пвц Облога за справување со различни строгости на работното место.​. Цврста Кука И Навртки се електрофоретско обложено железо за екстремна издржливост. СКЛАДИРАЊЕ - 2 посветени џебови за поголеми алати и 12 различни држачи за алати за клешти и шрафцигери, исто така вклучува вграден држач за електрична лента. КОМПАТИБИЛНА Торбичка е компатибилна со ремени од 2 инчи и 3 Инчи. Измешајте и совпаѓајте парчиња за да ја направите крајната опрема. ОТПОРНА НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Торбичката е отпорна на вода и УВ, одржувајќи ја поладна и полесна за време на тешките временски услови. ЗА ПРОИЗВОДОТ Изграден имајќи го предвид трговецот, Торбичката ЗА Динамични Најлонски Електричари ВОЛ Е цврста, сигурна и удобна. Изработена Форма 1680д Најлон со пвц облога, торбичката е дизајнирана да се справи со строгоста на која било работа и да настапува во најтешките средини. Шевовите се зајакнати, а навртките се направени од железо и електрофоретично обложени за екстремна издржливост при заеднички стресни точки. Два посветени џебови и 12 различни држачи за алати ви овозможуваат да складирате различни клешти, шрафцигери, фенери или клучеви. Дополнителен држач за електрична лента ја прави оваа торбичка пакет се-во-едно за електричар. Се вклопува во ремени од 2 инчи и 3 Инчи и е одличен додаток при креирање на крајната опрема за алатки. За вол АЛАТКИ алатки' производите им веруваат на професионалци повеќе од 40 години. Ние сме компанија која се врти околу иновациите и е посветена на развој и подобрување на алатките за професионални трговци И DIYer е иста. ВОЛ е горд што го стави своето доверливо име на секој производ што го продаваме. Нашата визија е да ја донесеме силата на ВОЛОТ на секој занаетчија. Нашите алатки ќе бидат инстинктивно препознаени како тешки, динамични и сигурни. Нашите клиенти се чувствуваат КАКО ВОЛ е екстра човек на сајтот. НЕМА БИК, САМО ВОЛ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи