.

.

New
ВМЕТНЕТЕ Ја Вакуумската Глава На Моторот Н6

ВМЕТНЕТЕ Ја Вакуумската Глава На Моторот Н6

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Компатибилен само за БЕЗЖИЧЕН правосмукалка INSE N6, проверете го бројот на моделот за вашата ПРАВОСМУКАЛКА INSE пред да ја купите. Пакетот вклучува 1 PSC МОТОР INSE N6 S безжичен вакуум. ИНСЕ Обезбедуваат 12 Месеци Гаранција и 7*24 Услуга По продажбата : 100% гаранција за враќање на парите или бесплатна замена;ако имате какви било прашања во врска со производот,ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти веднаш за да добиете целосна наплата или нов производ. Компатибилен само за БЕЗЖИЧЕН правосмукалка INSE N6, проверете го бројот на моделот за вашата ПРАВОСМУКАЛКА INSE пред да ја купите. Пакетот вклучува 1 PSC МОТОР INSE N6 S безжичен вакуум. ИНСЕ Обезбедуваат 12 Месеци Гаранција и 7*24 Услуга По продажбата : 100% гаранција за враќање на парите или бесплатна замена;ако имате какви било прашања во врска со производот,ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти веднаш за да добиете целосна наплата или нов производ. ВМЕТНЕТЕ Вакуум Мотор Главата N6.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи