.

.

New
XIBIE 12 парчиња Божиќ Елен &засилувач; Ангел Виси Декорација

XIBIE 12 парчиња Божиќ Елен &засилувач; Ангел Виси Декорација

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Висина : 0,8 инчи. Должина : 5,5 инчи. Ширина : 5,5 инчи. Боја : Разнобојни. Телесно : Дрво. Висина : 0,8 инчи. Должина : 5,5 инчи. Ширина : 5,5 инчи. Боја : Разнобојни. Телесно : Дрво. Една големина висина : 0,8 инчи должина : 5,5 инчи ширина : 5,5 инчи боја : Мултиколоркорпорална : Дрвен Тип : Ѕидни Виси.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи