.

.

New
Woeoe Dainty слоевит бисер ѓердан ѓердан повеќеслоен крст златен чакер бар y приврзоци ѓердан накит за жени и девојчиња

Woeoe Dainty слоевит бисер ѓердан ѓердан повеќеслоен крст златен чакер бар y приврзоци ѓердан накит за жени и девојчиња

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Златните слоевити ѓердани, ѓердани од крос и бисери се исклучителни и модерни. Носењето може да го истакне вашиот личен шарм. Необични повеќеслојни ѓердани имаат ланец за продолжување, така што оваа должина работи практично секој! Прилагодливиот ланец може да ви помогне да најдете удобна должина. Златните повеќеслојни ѓердани со приврзоци се модерни и секси, многу симпатични и издржливи. Погодно е да се носи на забавата, да ве прави најубава и шармантна личност во забавата и добивате многу комплименти од сите. Можете исто така да го носите кога одите на плажа за да играте, целосно да го покажете вашиот секси и шарм. Трендовски и разноврсен ѓердани се исклучително направени, не се лесни за бледнее или кршење. Висококвалитетниот ѓердан е удобен за носење и погоден за луѓе со чувствителна кожа. Ако имате какви било прашања, можете да испратите е -пошта до нас и ние ќе ви помогнеме, убијте ги што е можно поскоро. Добредојдовте на WOEOE, го сакаме она во што се занимаваме и се стремиме да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство во шопинг со принципот на одлична услуга за клиенти. Ние строго го контролираме целиот процес на производство на ѓердани за да се осигураме дека квалитетот на секоја боја : Големина на злато : Големината на ѓердан е погодна за повеќето луѓе Материјал : Висококвалитетна легура при повод : слоевитниот златен ѓердан е стилски и убав, со исклучителна изработка, погодна за забави и игра на плажа, целосно покажувајќи го вашиот секси и шарм. Повеќеслојниот ѓердан исто така може да се носи на празници или секојдневен живот, или како подарок за пријател. Топли совети на накитот : 1. Чувајте го вашиот ѓердан од чикери на чисто и суво место. 2. Кога го соблекувате едноставниот ѓердан, избришете го секое парче со чиста мека крпа за да ги отстраните масла и потење. 4. Избегнувајте продолжен контакт со вода, извадете го ѓерданот пред да се бањате или да пливате. 5. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. 6. Бојата може да варира мала со монитор заради фотографијата. 7. Ако имате какви било прашања, можете да испратите е -пошта до нас и ние ќе ви помогнеме, да ги решите што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи