.

.

New
Амбесон Дејзи Дрвена Куќа За Миленичиња, Лето Цвет Цвет Остава Пастел Тон Пролет Прослава Мотив, Затворен &засилувач; Отворено Преносни Куче Одгледувачница Со Перн

Амбесон Дејзи Дрвена Куќа За Миленичиња, Лето Цвет Цвет Остава Пастел Тон Пролет Прослава Мотив, Затворен &засилувач; Отворено

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Мерења-18" х 24" х 22" Дрвена Рамка и 25" х 21 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Мерења-18" х 24" х 22" Дрвена Рамка и 25" х 21 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи