.

.

New
Зеродеко 2 Парчиња Закачалка За Пешкири Закачалка За Пешкири Решетка За Пешкири Монтирани На Ѕид Решетки За Крпи Мултифункционален Држач За Складирање Решетка За ?

Зеродеко 2 Парчиња Закачалка За Пешкири Закачалка За Пешкири Решетка За Пешкири Монтирани На Ѕид Решетки За Крпи Мултифункционален

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Решетка за складирање : Инсталирајте со налепница за паста на ѕидот, нема потреба да вежбате дупки на ѕидот. Држач за крпи : дизајн на Брава што Се Одвојува, лесен за инсталирање и отстранување. Држач за Крпи за бања : Повеќенаменска решетка за ѕидни крпи, двојна употреба за кујна и бања, заштеда на простор. Решетка за Крпи за Домаќинство : Цврста и стабилна структура, задебелена и проширена, погодна за различно опкружување. Држач За Организатор На крпи : Фина изработка, мазна и полирана, водоотпорна и отпорна на влага. Список на пакети 2 х лавици За крпи Карактеристики-Боја : Црна, Бела Решетка За Складирање Бања-Големина : 34, 00Х7, 00Х7, 00см/13, 36Х2, 75Х2 Решетка за Складирање. - Материјал : Пп Решетка За Крпи Со Една Шипка-Повеќенаменска решетка за ѕидни крпи, двојна употреба за кујна и бања, Заштеда на Простор Држач за Крпи за Бања - Изработен од материјал за Траенкористете Држач За Организатор на Крпи. - Дизајн на брава што се одвојува, лесен за инсталирање и отстранување На Полицата за Кујнски Пешкири. - Многу е лесно и погодно за инсталирањеи користете Решетка за Крпи за Домаќинство. - и, донесете аделикатно, убаво и удобно искуство во животот Ракети За пешкири Опис На Решетката За Складирање нема да остави остатоци по отстранувањето, многу погодно.Ѕидни Лавици За Крпи Ако сте барале држач за крпи, тогаш вашето пребарување е завршено! Тоа е затоа што нашиот производ има силно лепило, не треба да дупчат дупки на ѕид или кабинет за инсталирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи