.

.

New
Snugly бебе девојчиња со капи со качулка со 3 пакувања сет за подароци

Snugly бебе девојчиња со капи со качулка со 3 пакувања сет за подароци

DEN 373.44

Стока
Во продавницата

Полиестер, памук. 65% памук, 35% полиестер. Комплетот вклучува 3 крпи со капи. Машинско миење. Tumble Dry Tarm. Увезени. Голи најважни работи за прва бања за бебиња. Крпите со качулка со духови се изработени од мешавини од памук и се нежни на деликатната кожа на бебето. Кој подобар начин да го исушите вашето бебе по ревитализирачкото време на бања, отколку со нешто пријатно, апсорбирачко и симпатично. Ова пријатно бебе со качулка ќе го исуши вашето слатко малечко во секунди и вашето бебе ќе ве сака за тоа. Одлично е и за базенот или плажата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи