.

.

New
Нуркање Племенска Морска Желка Плишана Влечка Лесно Вклучување/Исклучување Слатки Обувки Чевли Од Памучна Куќа За Жени Во Затворен Простор На Отворено

Нуркање Племенска Морска Желка Плишана Влечка Лесно Вклучување/Исклучување Слатки Обувки Чевли Од Памучна Куќа За Жени Во Затворен

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

☛ Премиум памучни влечки. ☛ Супер Меките Куќни Чевли лесно се лизгаат во стил.Тие се совршени домашни влечки за жени и девојки. ☛ Оваа удобна обувка е поддршка и удобност за целодневно носење.Лизгајте во овие нејасни влечки во спалната соба,релаксирајќи се дома или во канцеларија. ☛ Текстурираното дно на женските влечки се држи до подот,што го прави совршен за внатрешна и надворешна семејна употреба. Го исклучува вашиот чекор, ги прави овие домашни влечки како паметен избор за употреба во спалната соба. ☛ Достапни во 7, 8, 9, 10, 11, 12 големини, совршени за жени од сите возрасти и начин на живот.Пар топли и пријатни домашни влечки ви ги даваат најтоплите greetings.To изразувајте љубов кон вашата прекрасна мајка. Тоа е исто така големо изненадување за вашите љубовници и семејството.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи