.

.

New
Adidas Unisex-Advult x Speedflow.2 Firm Ground Soccer Shoe

Adidas Unisex-Advult x Speedflow.2 Firm Ground Soccer Shoe

DEN 1036.64

Стока
Во продавницата

Синтетички ѓон. Фудбал се распрснува за рационално чувство. Брзина на горниот дел : Лесен и полу-трансполутен, текстилниот горниот дел од кој ве заклучува за супер брза игра. Клитирана надворешна плоча : Склопена надворешна страна на ТПУ за цврста игра. Унисекс производ е машка големина. Womenените треба да имаат големина од 1 до 1,5 големини. Направено со рециклирана содржина : Направено делумно со рециклирана содржина генерирана од производствен отпад, на пр. Сечење отпадоци и отпад од домаќинството по потрошувачот за да се избегне поголемо влијание врз животната средина од производството на девица. Наменети за игра со флуиди и одличен допир, овие фудбалски споеви на Адидас имаат мека брзина на горниот дел од брзината што го гушка стапалото. Изградени за игра на цврсто земја, овие прегратки имаат низок јака што обезбедува рационализирана завршница. Јазикот „Адидас Преминит“ им дава прилагодливо вклопување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи