.

.

New
Покривање на кожен управувач на автомобили и водоотпорен автомобил подни душеци, микрофибер Универзален автомобил комбо одговара за 95% седан, SUV, автомобили, 14,5-15ин

Покривање на кожен управувач на автомобили и водоотпорен автомобил подни душеци, микрофибер Универзален автомобил комбо одговара

DEN 575.84

Стока
Во продавницата

Висок квалитет - Нашата спортска покривка на воланот е изработен од микрофибер кожа, премија и издржлива, го штити капакот на воланот од сончање, гребнатини, студ, влага, абење и нечистотија. Внатрешниот зафат без мирис TPR го штити вашето здравје. Дизајн на анти -лизгање - Гумениот внатрешен прстен додава линија што не се лизга, проверете дали заштитник на управувачот нема да се движи за време на возењето. Чувајте ја вашата безбедност цело време и ќе можете подобро да го контролирате воланот. Понудете заштита за ентериер и безбедносни карактеристики на вашиот автомобил за вас. Лесно за инсталирање - предлагаме да го загреете капакот на воланот на сонце или прво да користите фен за коса, а потоа инсталирајте го според нашиот туторијал, што ќе го направи вашиот процес на инсталација полесен и поефикасен. Димензии - формата и големината се дизајнирани за да одговараат на повеќето автомобили, камиони, комбиња и SUV. Предниот дел (25,2 "L x 17.3 W) заден (11,8" L x 17.3 "W) - Ве молиме, проверете дали се мерења пред инсталацијата. Универзално вклопување - одговара на сите стандардни тркала за управување 14,5" до 15 "за возила, SUV, комбиња и камиони . Within 90days And Warranty Information : we offered 2 Year Warranty Period from the date of purchasing. Protect And Refresh your car. Our all weather car mats are easy to clean with the simply spray of a hose. Simply spray each mat clean of dirt, кал, рен и мерка за враќање на сјајот на душеците и сјај со секое миење. Универзално вклопување во сет од 5. сет на капакот на воланот, две душеци од предниот кат и две душеци за задниот под. Совршена големина за да ги собере повеќето седани, кросовери, SUV , Камиони и комбиња. Препорачани за секој сопственици на автомобили. Не може да се користи. Се чувствувате многу удобно кога возите. Спортскиот шарен дизајн изгледа убаво како сликите. Времето и отпорното на дамките на нашите душеци обезбедуваат дека ќе изгледаат нови за наредните години. Сакате да следат години. Сакате. Направете вашиот автомобил да изгледа поинаку? Пробајте ги нашите душеци за подот на пеперутката. Добра опција за вас. Одредете ги вашите автомобили само за неколку секунди. Заштитете го вашето возило од нечистотија, кал, гриз. Освежете го вашиот изглед на ентериер. Прекрасен дизајн со добар квалитет.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи