.

.

New
ABN Ratchet Сидро Товар Врзете Ремени, 1.5 во x 15ft, 2-Тон Капацитет-Тешки J-Кука Ratcheting Комплет 6-Пакет

ABN Ratchet Сидро Товар Врзете Ремени, 1.5 во x 15ft, 2-Тон Капацитет-Тешки J-Кука Ratcheting Комплет 6-Пакет

DEN 1279.84

Стока
Во продавницата

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ТОВАР : РЕМЕНИТЕ За Врзување НА Сидрото НА АБН Крцкачот, Тежок Капацитет Од 2 Тони Комплет За Крцкање Ј-Кука Со 6 Пакувања измерете 1,5 инчи во ширина и 15 стапки во должина (3,8 см х 4,6 м) за да ги обезбедите дури и најголемите товари на вашиот камион или приколка. ЗАФАТ УДОБНО : рачките за Крцкање имаат тешка гумена подлога за да ви дадат подобар стисок и држење со помал замор на корисникот и поголема продуктивност. ИЗГРАДЕНИ ДА ТРААТ : јачина на кршење од 2 Тони (1,8 МТ); Двојните Ј-куки Се конструирани Од челик за сигурно држење во кој било товарен простор; Широки отвори за куки лесни за прицврстување на шини за кревети за камиони, лавици за покриви и разновидни делови за поврзување како Што се Д-прстени. БЕЗБЕДНО ЗА ВОЗИЛОТО : за разлика од повеќето вратоврски, овие меки ремени за јамка прикачени на куките го штитат вашето возило и местата за монтирање од гребнатини што можат да се појават кога пластичната обвивка ќе ги истроши поевтините куки. ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Вклучена Е Удобна торбичка за носење за безбедно да ги скриете ремените внатре и да не се врзуваат во јазли. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ТОВАР : РЕМЕНИТЕ За Врзување НА Сидрото НА АБН Крцкачот, Тежок Капацитет Од 2 Тони Комплет За Крцкање Ј-Кука Со 6 Пакувања измерете 1,5 инчи во ширина и 15 стапки во должина (3,8 см х 4,6 м) за да ги обезбедите дури и најголемите товари на вашиот камион или приколка. ЗАФАТ УДОБНО : рачките за Крцкање имаат тешка гумена подлога за да ви дадат подобар стисок и држење со помал замор на корисникот и поголема продуктивност. ИЗГРАДЕНИ ДА ТРААТ : јачина на кршење од 2 Тони (1,8 МТ); Двојните Ј-куки Се конструирани Од челик за сигурно држење во кој било товарен простор; Широки отвори за куки лесни за прицврстување на шини за кревети за камиони, лавици за покриви и разновидни делови за поврзување како Што се Д-прстени. БЕЗБЕДНО ЗА ВОЗИЛОТО : за разлика од повеќето вратоврски, овие меки ремени за јамка прикачени на куките го штитат вашето возило и местата за монтирање од гребнатини што можат да се појават кога пластичната обвивка ќе ги истроши поевтините куки. ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Вклучена Е Удобна торбичка за носење за безбедно да ги скриете ремените внатре и да не се врзуваат во јазли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи