.

.

New
Волтер 34B012 секач за затворен чувар на затворен чувар за 6 тркала за пресеци метални

Волтер 34B012 секач за затворен чувар на затворен чувар за 6 тркала за пресеци метални

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Овозможува оптимална заштита за време на сечење. Се вклопува во сите 6 "алатки за сечење на zipwheel (34 A951). Лесно се инсталира. Не спречува промена на тркалото за сечење. Лесен и преносен. Обезбедува оптимална заштита за време на сечење. Се вклопува на сите 6" алатки за сечење на Zipwheel (34 A951). Лесен за инсталирање. Не спречува промена на тркалото за сечење. Лесен и преносен. Овој затворен адаптер за стража ви овозможува безбедно да користите 6 "пресечен тркало со вашиот алатка за сечење безжични секачи. Обезбедува оптимална заштита за операторот и лесно се инсталира на стражарот за сечење. Не ја спречува вашата способност да го промените сечење Тркала и се препорачуваат за подобрена безбедност и заштита.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи