.

.

New
Рачно изработена фигура со диви животни со стакло од пиркупин - бр.1

Рачно изработена фигура со диви животни со стакло од пиркупин - бр.1

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Сите тие се направени од занаетчија од Тајланд. Сите тие се направени од занаетчија од Тајланд. Предметите не се од Кина. Белешка : Овој производ е наменет за векови поголема од 12 години и постари. Мерки l 2 инчи x w 1 инчи. Рачно изработено стакло со стакло од портрупин, разнесена диво животинска фигура за декорација на домови. X H 1,5 инчи. Направено со високо квалитетно стакло и извонредни детали како што можете да видите на сликата. Специјален дизајн со рачно изработена и рачно обоена работа. Бидејќи е рачно изработена работа, така што може да има малку различни детали од сликата. Оваа минијатура за куќи за кукли од Porcupine, создадена од „Ние сме рачно изработени“ е најдобар квалитет и специјален дизајн со рачно изработена и рачно обоена работа. Направено со високо квалитетно стакло и извонредни детали како што можете да видите на сликата. Исто така добро за домашен декор, декор на соба, декор на отворено, градинарски декор, декор за бања, декор за спални соби, декор за есен, декор за кујна, декор за дневна соба, масичка за кафе или биро за декор, канцелариски декор, декор на полици, перачки украси, свадбениот декор, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ, Божиќ Декорации на дрвја, Божиќни подароци, Божиќни украси, Божиќни украси на отворено (Божиќен декор) или какви било работи за украсување. Мерки l 2 инчи x w 1 инчи. !! Покрај тоа !! Ако најдете убав подарок за роденденот на вашиот пријател, големото отворање, подарокот за честитки за празници, украсите за новогодишни елки, Божиќните подароци, Божиќните украси, Божиќните украси на отворено (Божиќен декор) или какви било работи за декорација, ова е вистинската ставка за вас. X H 1,5 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи