.

.

New
Doomiva Girls 2PCS ActiveWear Set Dance Tount Racer Top Crop Top Bra со хеланки спортски тренерки

Doomiva Girls 2PCS ActiveWear Set Dance Tount Racer Top Crop Top Bra со хеланки спортски тренерки

DEN 84.64

Стока
Во продавницата

Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Облеката е изработена од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави култури, тркалезно деколте, тркач назад, повлечете го затворањето. Истегната ткаенина, удобна и дише за носење. Совпаѓање на хеланки со целосна должина со буква отпечатена еластична лента за половината. Модерна и стилска активна облека поставена за вашата девојка. Погоден за вежбање, фитнес, танц, гимнастика, балет, сценски перформанси, салата, јога, пилатес, аеробик, училишна облека, трчање, џогирање, обука за боксери, атлетика, тренингот и сл. Ново со материјал за ознаки : Полиестер, Спандекс ознака бр .- | - Препорачана големина за деца - | градите | - Должина на врвовите - |- - панталони половината | - должина на панталони - 6 | - 6 - | - 23.0 "/58cm - | 9.0"/23cm | - 21.0-31.5 "/51-80cm - | 26.0 "/67cm- - 8 | - 8 - -| - 25.0 "/63cm - | 10.0"/25cm - | - 22.0-33.0 "/55-84cm - | 29.0"/73cm- - 10 - | - 10 | - 27.0 "/68cm -| 10,5 "/27cm - | - 24.0-35.0"/60-88cm - | 31,5 "/80cm- - 12 - |- - 12 | - 29.0 "/73cm - | 11.0"/29cm -| - 25.0-36.0 "/64-92cm - | 34.0"/87cm- - 14 - | -14 | - 31.0 "/78cm - | 12.0"/31cm - | - 27.0-38.0 "/69- 96cm - | 37.0 "/93cm-.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи