.

.

New
Широка торбичка за одводнување торбички торбички: 5 парчиња Остомија торбичка Едно парче Остомија торба специјална торба за собирање на столче затворена стомачна

Широка торбичка за одводнување торбички торбички: 5 парчиња Остомија торбичка Едно парче Остомија торба специјална торба за

DEN 1379.20

Стока
Во продавницата

1. Овие производи се погодни за повеќето луѓе, и мажи и жени, деца и возрасни. Тие се дизајнирани со систем со едно парче, можете лесно да ги промените торбите за колостомија. Професионалната технологија за да се обезбеди висок квалитет на овие производи. Овие торбички за складирање имаат фино изработка, фини детали, не лесни за деформирање или. Овие торби за остемија одговараат на човечкиот стомак и се погодни за употреба. 1. Овие производи се погодни за повеќето луѓе, и мажи и жени, деца и возрасни. Тие се дизајнирани со систем со едно парче, можете лесно да ги промените торбите за колостомија. Професионалната технологија за да се обезбеди висок квалитет на овие производи. Овие торбички за складирање имаат фино изработка, фини детали, не лесни за деформирање или. Овие торби за остемија одговараат на човечкиот стомак и се погодни за употреба. Опис Овие вештачки кеси за остемија се изработени од врвни материјали, кои можат да издржат долготрајна употреба. Овие торби имаат голема издржливост, не лесна за деформација. Доброто изработка обезбедува практичност и долгорочна употреба. Дојдете и однесете ги дома! Карактеристики- Боја : Лесен жолт материјал : Не ткаена ткаенина+ PE- Големина : 28. 50x14. 00x0. 20см 11. 20х5. 50x0. 08 INC- Овие производи се погодни за повеќето луѓе, и мажи и жени, деца и возрасни. Променете ги торбите за колостомија. Пакет, вклучувајќи вреќи со остемија од 5 x.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи