.

.

New
Oculus Потрагата 2 VR Слушалки И Контролер Налепница - Авантура Игра - Винил Налепница Кожата ЗА VR Слушалки И Контролер, Виртуелна Реалност Заштитни Додатоци

Oculus Потрагата 2 VR Слушалки И Контролер Налепница - Авантура Игра - Винил Налепница Кожата ЗА VR Слушалки И Контролер, Виртуелна

DEN 1552.00

Стока
Во продавницата

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесен за Инсталирање и Отстранување : Користејќи ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остатоци. Уникатен Стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепници за ВАШИОТ VR 2, и совршено може да одговара на слушалките И контролорот VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури-Отстранување без лепливи остатоци. Пакет : Налепница за Слушалки*1, налепници за контролори *2. Oculus Потрагата VR 2 Слушалки И Контролер Налепница, Винил Налепница Кожата ЗА VR 2 Слушалки и Контролер, Виртуелна Реалност 2 Заштитни Додатоци.Нов пакет, стилски дизајн : Издржлив, лесен за инсталирање и отстранување без остатоци. Тоа ќе го заштити вашиот контролер од вода, сок, масло, дамки и долгорочни отпечатоци од прсти.Метод на инсталација : - Измијте ги рацете и исушете.- Исчистете ГИ СЛУШАЛКИТЕ и контролорот VR 2 со мека крпа и проверете дали површината на контролорот е без прашина.- Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи