.

.

New
Грифин инфрацрвен рефлексивен IR закрпи воен тактички морал за лепенки Амблем Апликат кука закрпи за облека додатоци за ранец

Грифин инфрацрвен рефлексивен IR закрпи воен тактички морал за лепенки Амблем Апликат кука закрпи за облека додатоци за ранец

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Големина : 8 x 5 см. Количина : 1 парчиња. Добар квалитетен лепенка. Одлично за капи, ранци и јакни. Лесно за отстранлив!. Секое прашање ве молиме контактирајте го Продавачот. Големина : 8 x 5 см. Количина : 1 парчиња. Добар квалитетен лепенка. Одлично за капи, ранци и јакни. Лесно за отстранлив!. Секое прашање ве молиме контактирајте го Продавачот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи