.

.

New
ФУРИВЕРС! - Отпуштање Крокодилски Прстен-Интерактивна Играчка За Прстен Фризби За Куче, Летечки Диск За Кучиња, Влечење Војна, Ултра Издржлив, Нетоксичен Принт, Одл?

ФУРИВЕРС! - Отпуштање Крокодилски Прстен-Интерактивна Играчка За Прстен Фризби За Куче, Летечки Диск За Кучиња, Влечење Војна,

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

100% ПЕЧАТЕЊЕ БЕЗ ТОКСИЧНИ. 100% УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ. 100% ФРИЗБИ ИСКУСТВО. 100% ЗАБАВА. 100% ФУРИВЕРС. 100% БЕЗ ТОКСИЧНИ. 100% УЛТРА ИЗДРЖЛИВО ЈАЖЕ. 100% СИТЕ НОВИ МАТЕРИЈАЛИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЈАЖЕ И ФИБРИФИЛ. Лета како фризби. Тоа е Играчка За Влечење. Ги поврзува Со Фуриверс!. Одете Фрлете ги и оставете ги вашите кучиња да фатат!. Победи На влечење-О-Војна игри. Тие се сериозни убави. Лесен за носење. Целосно Се Перат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи