.

.

New
CXDTBH Мачки Качување Рамка Домашни Миленици Куќа Хамак Мачки Качување Мебел Домашни Миленици Куќа Хамак Кула Гребење Мачка Домашен Мебел

CXDTBH Мачки Качување Рамка Домашни Миленици Куќа Хамак Мачки Качување Мебел Домашни Миленици Куќа Хамак Кула Гребење Мачка

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Вашите мачки можат слободно да играат, да им обезбедат дополнителна забава. Проширената и задебелена основа ја поддржува горната колона, што ја зајакнува целокупната стабилност. Мачките можат лесно и безбедно да скокаат на или надвор од оваа рамка за качување мачки. Со тоа, мачката повеќе нема да го гребе вашиот мебел. Тоа им помага на вашите мачки да го ослободат стресот и да ги спречат да го канџаат вашиот скап мебел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи